Darček pre novorodenca, ktorý poteší každého rodiča

Narodenie nového člena rodiny je veľká udalosť. Všetci sa tešíme na chvíľu, keď malý uzlíček budeme môcť privítať medzi nami. Pri tejto príležitosti začíname uvažovať o vhodnom prekvapení, ktoré by ocenilo bábätko a zároveň jeho rodičia. Inšpirujte sa našimi tipmi na praktické i dizajnové darčeky. Ktorý si vyberiete?

Ak máte vlastné deti, máte výhodu. Ľahšie tak odhadnete potreby mladých rodičov a vyberiete niečo, čo by sa im skutočne mohlo zísť. Nezúfajte však ani vtedy, ak ste sa v tejto situácii ešte neocitli.

Na prechádzky - Cieľ prvých prechádzok s kočíkom je väčšinou jasný – buď chceme, aby dieťa zaspalo alebo ideme na pravidelnú kontrolu k lekárovi. V oboch prípadoch sa hodí príjemná deka alebo zavinovačka.

Hračky pre deti - Pre malé deti sú hračky dokonca veľmi dôležité. Zvoľte tie správne a okrem zábavy poskytnete bábätku aj podporu pre rozvoj jeho zmyslov a schopností. Mäkkým vankúšikom ani prítulným Pufíkom si dieťatko navyše určite neublíži.

Pre sladký spánok - Úvodné týždne s novorodeniatkom sú krásne, no často i náročné. Bezsenné noci trvajúce celé mesiace sú pre mnohých rodičov bežnou realitou. Platí, že ak svojim darčekom predĺžite spánok dieťatku, darujete tým oddych aj rodičom. Čo by to mohlo byť?  Kvalitný spánok tým najmenším zaručia i tzv. hniezda pre bábätká. Ich obľúbenosť stále rastie, pretože sa dajú jednoducho preniesť z postieľky na pohovku alebo do detského kútika. Pre staršie deti, ktoré počas noci nikdy nezostanú prikryté, bude ideálnym darčekom spací vak.

A ak si predsa stále neviete dať rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou pre Vás ušijeme darček na mieru podľa Vašich predstáv.